Ramygalos g. 32, Panevėžys
8 670 00608, 8 670 19625

Panevėžio r., Marijamboro k., parduodamas namas.


Kaina
16 300 €
Savivaldybė / Miestas
Panevėžio r.
Gyvenvietė / mikrorajonas
Marijamboro k.
Plotas
45 m2
Sklypo plotas
69,9 a
Virtuvės plotas
10 m2
Namo tipas
Namo dalis
Aukštų pastate
1
Kambarių skaičius
1
Pastato tipas
Rąstinis
Įrengimas
Įrengtas
Šildymas
Kietu kuru.
Vanduo
Šulinys.
Papildomos patalpos
Garažas, pirtis, ūkiniai pastatai, terasa.
Papildoma įranga
Su baldais.
Priedai
Mediniai langai su stiklo paketais, medinės grindys.
Naujai renovuota sodybos dalis, buvęs Stasio Zarembos dvaras, (Zarembynė).Miežiškių sen. Panevėžio r. Ant Nevėžio upės kranto. Šalia statoma pirtis(paliekamos statybinės medžiagos). Ideali vieta pabėgti nuo miesto šurmulio, pailsėti gamtos prieglobstyje, šalia upės, mėgautis gamta ir ramybe.
1900 m. statybos namas, parduodama dalis, naujai renovuota 2016 m.: atnaujinta elektros instaliacija, apšildytos sienos polisteroliu, autentiškos langinės, nauji mediniai langai su stiklo paketais. Kambario ir virtuvės vidus iškaltas mediena, grindys natūralaus medžio, suteikia jaukumo, natūralumo įspūdį. Šildymas kietu kuru, malkomis suteikia malonumą, ramybę, šilumą ir sveikatą.
Didžiausia vertybė gamta, savas kiemas, sodas, upė, daržas, žemė. Džiugins vaisiai ir savo užaugintos daržovės.
Iki Panevėžio tik 20 km. tai 20 min. kelio, geru asfaltuotu keliu. Labai patogu ir viešuoju transportu, šalia autobusų sustojimas. O už 7 km. randasi gražus Miežiškių miestelis, turintys bažnyčią, parduotuvę.
Namas, nors ir nepriklauso Jums vieniems, (yra bendrasavininkai), bet šiuo metu niekas daugiau negyvena. Gal ateity įsigysite ir visą namą. Sodyba tinkama pastoviam gyvenimui, gerai apšildyta, šilta, yra krosnis, elektra, suremontuota. Lauke WC, šulinys, priklauso ūkiniai pastatai, garažas, malkinė, 69,9 a. sklypas namų valdos, sodas. Sodybą puošia šimtamečiai medžiai: liepos, ąžuolai, klevai.
Idealiai sodyba tinka poilsiui, vasarvietei. Tai žymiai geriau negu kolektyvinis sodas, ramu, daug erdvės, vienkiemis. O menininkams daug įkvėpimo...Galima užsiimti ir vystyti ūkinę veiklą, ekologinį ūkį ar bitininkystę, yra bičių avilių.
Galbūt tai Jūsų svajonių sodyba? Nepraleiskite progos, apžiūrėkite, pajauskite patys.
8677 39761
Norite parduoti savo būstą?
Reikalingas NT vertinimas?
Kreipkitės - padėsime »